Strona głowna  /  Aktualności  /  PRZEDSZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK - DOMISIE I JEŻYKI
PRZEDSZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK - DOMISIE I JEŻYKI
data dodania: 2019-12-08 17:23:55

27 listopada br. w grupach DOMISIE  JEŻYKI odbył się przedszkolny konkurs kolęd i pastorałek  „Hej kolęda, kolęda", który od lat jest tradycją naszego przedszkola.  Celem konkursu było podtrzymywanie tradycji śpiewania kolęd i pastorałek, umożliwienie dzieciom prezentowania swoich umiejętności i zdolności wokalnych oraz wyłonienie reprezentantów z naszej placówki na gminny i międzyszkolny konkurs.  Konkurs przebiegał w miłym, świątecznym nastroju. Przedszkolaków oceniało jury konkursowe pani v-ce dyrektor Anna Serafin, pani Magdalena Łukasiewicz nauczyciel z przygotowaniem muzycznym oraz prezes orkiestry " Przyszłość" pani Anna Wiśniowska.  Poziom konkursu, jak orzekło jury, był bardzo wysoki i wyrównany, wszyscy uczestnicy zaśpiewali pięknie. Ostatecznie wyłoniono pięcioro  laureatów. Są nimi: Hanna Kwiecień, Sonia Macner, Aleksandra Błaut, Alicja Duraj i Antonina Macner. Wszystkie dzieci zostały nagrodzone dyplomami i drobnymi upominkami.