CERTYFIKAT WZOROWEJ PLACÓWKI

10 miesięcy temu

Jest nam bardzo miło pochwalić się kolejnym certyfikatem jakie otrzymało nasze przedszkole poprzez udział oraz zrealizowanie w naszej grupie wszystkich z sześciu możliwych modułów Projektu Edukacyjnego: ,,Mały Miś w świecie wielkiej literatury”???????? - Certyfikat Wzorowej Placówki ????

Realizacja owego projektu posłużyła przede wszystkim promowaniu i rozwojowi czytelnictwa wśród najmłodszych, ale także rozwijaniu kompetencji kluczowych dzieci.

Udział w projekcie przyczynił się w dużym stopniu do ich rozwoju, stanowił atrakcyjną formę realizacji zadań przedszkola opisanych w podstawie programowej.

Czekamy na kolejną edycję projektu i już wiemy, że w przyszłym roku będziemy go realizować w naszym przedszkolu ????????????

Więcej zdjęć znajduje się w galerii - zapraszamy!