WIGILIA PRZEDSZKOLNA

Uroczysta WIGILIA PRZEDSZKOLNA poprzedzona wspólnym lepieniem uszek do wigilijnego barszczu z udziałem przesympatycznych Pań z Koła Gospodyń Wiejskich z Piotrkowic Wielkich PIOTRKOWIANKI. To były na prawdę wyjątkowe chwile! Było gwarno, wesoło, przy czym uroczyście i bardzo nastrojowo...

TWÓRCZE WARSZTATY Z MAKRAMY

Co to jest makrama? To technika umiejętnego wiązania bawełnianych sznurków, aby tworzyć piękne i niepowtarzalne ozdoby. Makrama nie wymaga użycia igieł, drutów czy szydełka. Ozdoby wykonane przy użyciu tej techniki również nazywane są makramą. Ta starożytna sztuka od zawsze służyła do zdobienia, od szat królewskich aż po wystrój wnętrz.

Warsztaty z makramy dla dzieci rozwijają koncentrację, relaksują i uczą cierpliwości, wspierając rozwój emocjonalny dziecka.

Dziękujemy zatem Pani Ewelinie Nowak (mamie Poli) za zorganizowanie i przeprowadzenie niezwykle twórczych warsztatów, podczas których nasze przedszkolaki wykonały pięknego aniołka. To było na prawdę wspaniałe przeżycie.