POSTAW NA EKOLOGIE

Serdecznie zachęcamy Państwa do udziału w akcji ekologicznej ????

W naszym przedszkolu znajduje się już częściowo wypełnione kartonowe pudło (jak na zdjęciu) z pustymi tubkami po klejach firmy AMOS.

Jeśli w Waszych domach - jak i w naszym przedszkolu - używacie klejów tej firmy, nie wyrzucajcie pustych tubek do kosza ???? Niech Wasza pociecha wrzuci je do naszego zielono - żółtego kartonu ????????

Trenujemy z dziećmi, jak być EKO!

DEKLARACJE

Przypominamy, iż w terminie 7 dni poprzedzających termin rozpoczęcia postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2023/2024, tj. od dnia 20 lutego 2023 r. do dnia 26 lutego 2023 r. rodzice/opiekunowie dzieci zainteresowani kontynuacją wychowania przedszkolnego składają deklaracje o kontynuacji wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2023/2024 do dyrektora placówki, gdzie dziecko obecnie uczęszcza.